CZRU52C6V2-HF
DigiKey raktári szám
641-2098-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-2098-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-2098-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C6V2-HF
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523F
Részletes leírás
Zener dióda 6.2 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
EDA / CAD modellek
CZRU52C6V2-HF modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
150 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms