CZRFR52C3V9-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Zener dióda 3.9 V 200 mW ±5% Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRFR52C3V9-HF
DigiKey raktári szám
CZRFR52C3V9-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRFR52C3V9-HF
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRFR52C3V9-HF modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms