CZRF52C12-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Raktáron: 0
Similar
Nexperia USA Inc.
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Zener dióda 12 V 200 mW ±5% Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRF52C12-HF
DigiKey raktári szám
CZRF52C12-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRF52C12-HF
Leírás
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRF52C12-HF modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 9 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%