CZRF52C10 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Zener dióda 10 V 200 mW ±5% Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRF52C10
DigiKey raktári szám
641-1068-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRF52C10
Leírás
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRF52C10 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 7.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
1005/SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms