CPDZ3V3U-HF
DigiKey raktári szám
641-1483-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1483-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1483-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDZ3V3U-HF
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 10.6VC 0201
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10,6V bilincs 6,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0201/DFN0603
Kategória
Teljesítmény elosztás
70W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
35pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
5,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10,6V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,5A (8/20µs)