CPDUR12V | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CPDUR12V |
Leírás | TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25V bilincs 1A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 1A (8/20µs) |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 25W |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Hálózatvédelem No |
Alkatrész státusza Aktív | Felhasználás univerzális |
Típus Zener | Kapacitás / frekvencia 12pF / 1MHz |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 12V | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Átütési feszültség (min.) 13V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 25V | Alap típusszám |