CPDUR12V
DigiKey raktári szám
641-1256-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1256-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDUR12V
Leírás
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25V bilincs 1A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
25W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
13V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
25V