CPDQC3V3T-HF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
6,2V bilincs 17A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0402C/SOD-923F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CPDQC3V3T-HF
DigiKey raktári szám
641-1893-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1893-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1893-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDQC3V3T-HF
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 6.2VC 0402C
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény elosztás
180W
Kapacitás / frekvencia
20pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Átütési feszültség (min.)
3,6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
6,2V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
17A (8/20µs)