CPDQC3V3AU-HF
DigiKey raktári szám
641-2043-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-2043-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-2043-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDQC3V3AU-HF
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 14VC 0402C
Részletes leírás
14V bilincs 4A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0402C/SOD-923F
Kategória
Teljesítmény elosztás
56W
Kapacitás / frekvencia
0,4pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Átütési feszültség (min.)
4,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
14V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4A (8/20µs)