CPDQC24VEU-HF
DigiKey raktári szám
641-1773-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1773-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1773-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDQC24VEU-HF
Leírás
TVS DIODE 24VWM 42VC 0402C
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42V bilincs 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0402C/SOD-923F
Kategória
Teljesítmény elosztás
105W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
35pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
26,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)