CPDQ12V0U-HF elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Comchip Technology
Raktáron: 4 295
Adatlap
23,7V bilincs 5,9A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0402/SOD-923F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CPDQ12V0U-HF
DigiKey raktári szám
641-1475-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1475-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDQ12V0U-HF
Leírás
TVS DIODE 12VWM 23.7VC 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CPDQ12V0U-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
140W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Elavult
Kapacitás / frekvencia
30pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
SOD-923
Átütési feszültség (min.)
13,5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23,7V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5,9A (8/20µs)