CPDH3V3UP-HF
DigiKey raktári szám
641-1486-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1486-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1486-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDH3V3UP-HF
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPDH3V3UP-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
40W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)