CPDFR24V elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
47V bilincs 1A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CPDFR24V
DigiKey raktári szám
CPDFR24V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDFR24V
Leírás
TVS DIODE 24VWM 47V 1005/SOD323F
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
47W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Elavult
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
10pF / 1MHz
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
1005 (2512 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
25V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
47V