CDSW3004-HF
DigiKey raktári szám
641-1788-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1788-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1788-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSW3004-HF
Leírás
DIODE STANDARD 300V 225MA SOD123
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 300 V 225mA Felületszerelt SOD-123
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
50 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 240 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
5pF / 0V, 1MHz
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
300 V
Gyártói tokozás
SOD-123
Vezetési áram (Io)
225mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.25 V @ 200 mA
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)