CDSFR101A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
dióda 80 V 100mA Felületszerelt 1005/SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CDSFR101A
DigiKey raktári szám
CDSFR101A-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSFR101A
Leírás
DIODE STANDARD 80V 100MA 1005
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 75 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapacitás / Ur, F
3pF / 0,5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
80 V
Gyártói tokozás
1005/SOD-323F
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 100 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség