CDBT-70S-G
DigiKey raktári szám
CDBT-70S-G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBT-70S-G
Leírás
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Comchip Technology
Záróirányú feléledési idő (Trr)
2 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA