CDBHD2100-G
DigiKey raktári szám
641-1212-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1212-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1212-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBHD2100-G
Leírás
BRIDGE RECT 1P 100V 2A MINI-DIP
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Schottky 100 V Felületszerelt Mini-Dip (TO-269AA)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 1 A
Gyártó
Comchip Technology
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
TO-269AA, 4-BESOP
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
Mini-Dip (TO-269AA)
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
100 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
2 A