CDBHA30100LR-HF
DigiKey raktári szám
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Vágott szalag (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBHA30100LR-HF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 30A Felületszerelt TO-277B
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
1200pF / 4V, 1MHz
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
TO-277B
Vezetési áram (Io)
30A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
770 mV @ 30 A