CDBA5150-HF
DigiKey raktári szám
641-1705-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1705-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1705-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBA5150-HF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 5A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDBA5150-HF modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 150 V
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
380pF / 4V, 1MHz
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Vezetési áram (Io)
5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-50°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
870 mV @ 5 A