CDBA2100-HF
DigiKey raktári szám
641-1693-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1693-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1693-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBA2100-HF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
30pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
DO-214AC (SMA)
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-50°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
810 mV @ 2 A