ATV02W400B-HF
DigiKey raktári szám
641-1666-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1666-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1666-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV02W400B-HF
Leírás
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
Részletes leírás
64,5V bilincs 3,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
EDA / CAD modellek
ATV02W400B-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
200W
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
40V
Tokozás
SOD-123F
Átütési feszültség (min.)
44,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
64,5V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,1A