A5KP30CA-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
48,4V bilincs 103,31A Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A5KP30CA-G
DigiKey raktári szám
A5KP30CA-G-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A5KP30CA-G
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC R6
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A5KP30CA-G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
103,31A