A5KP14CA-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
23,2V bilincs 215,52A Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A5KP14CA-G
DigiKey raktári szám
A5KP14CA-G-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A5KP14CA-G
Leírás
TVS DIODE 14VWM 23.2VC R6
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A5KP14CA-G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
14V
Átütési feszültség (min.)
15,6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23,2V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
215,52A