A5KP13CA-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
21,5V bilincs 232,56A Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A5KP13CA-G
DigiKey raktári szám
A5KP13CA-G-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A5KP13CA-G
Leírás
TVS DIODE 13VWM 21.5VC R6
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A5KP13CA-G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
13V
Tokozás
R-6, axiális
Átütési feszültség (min.)
14,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
21,5V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
232,56A