1N4004B-G
DigiKey raktári szám
641-1999-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N4004B-G
Leírás
DIODE STANDARD 400V 1A DO41
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 400 V 1A Furatszerelt DO-41
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1N4004B-G modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 400 V
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / Ur, F
15pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
400 V
Gyártói tokozás
DO-41
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 1 A