CSHB0540R-5R6M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSHB0540R-5R6M |
Leírás | FIXED IND 5.6UH 6A 33.9 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 5.6 µH árnyékolt öntött Induktor 6 A 33,9mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSHB0540R-5R6M modellek |
Kategória | Telítési áram 6,5A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 33,9mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Méretek 0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,157" (4,00mm) |