CSHB0540R-5R6M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0540R-5R6MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0540R-5R6MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0540R-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0540R-5R6M
Leírás
FIXED IND 5.6UH 6A 33.9 MOHM SMD
Részletes leírás
5.6 µH árnyékolt öntött Induktor 6 A 33,9mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0540R-5R6M modellek
Kategória
Telítési áram
6,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
33,9mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)