CSHB0540R-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0540R-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0540R-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0540R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0540R-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 10A 18.9 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt öntött Induktor 10 A 18,9mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0540R-2R2M modellek
Kategória
Telítési áram
10,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
18,9mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)