CSHB0540R-100M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0540R-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0540R-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0540R-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0540R-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 4A 78.9 MOHM SMD
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 4 A 78,9mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0540R-100M modellek
Kategória
Telítési áram
4,8A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
78,9mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)