CSHB0530R-4R7M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0530R-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0530R-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0530R-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0530R-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 6.5A 37 MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 6.5 A 37mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0530R-4R7M modellek
Kategória
Telítési áram
7A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
37mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0530
Tűrés
±20%
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)