CSHB0530R-1R5M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0530R-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0530R-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0530R-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0530R-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 11.5A 16 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 11.5 A 16mohm max. 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSHB0530R-1R5M modellek
Kategória
Telítési áram
12A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
16mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
0530
Tűrés
±20%
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)