CSHB0520R-4R7M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0520R-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0520R-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0520R-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0520R-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 5A 51.8 MOHM SMD
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 5 A 51,8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0520R-4R7M modellek
Kategória
Telítési áram
5,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
51,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)