CSHB0520R-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0520R-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0520R-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0520R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0520R-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 7A 25.5 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt öntött Induktor 7 A 25,5mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0520R-2R2M modellek
Kategória
Telítési áram
7,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
25,5mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)