CSHB0520R-2R2M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSHB0520R-2R2M |
Leírás | FIXED IND 2.2UH 7A 25.5 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µH árnyékolt öntött Induktor 7 A 25,5mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSHB0520R-2R2M modellek |
Kategória | Telítési áram 7,5A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 25,5mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Méretek 0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |