CSHB0520R-1R5M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0520R-1R5MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0520R-1R5MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0520R-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0520R-1R5M
Leírás
FIXED IND 1.5UH 7.5A 17.8 MOHM
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 7.5 A 17,8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0520R-1R5M modellek
Kategória
Telítési áram
9,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)