CSHB0520R-1R0M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0520R-1R0MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0520R-1R0MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0520R-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0520R-1R0M
Leírás
FIXED IND 1UH 11.5A 12.8 MOHM
Részletes leírás
1 µH árnyékolt öntött Induktor 11.5 A 12,8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0520R-1R0M modellek
Kategória
Telítési áram
12A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
12,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)