CSHB0520R-1R0M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSHB0520R-1R0M |
Leírás | FIXED IND 1UH 11.5A 12.8 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 µH árnyékolt öntött Induktor 11.5 A 12,8mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSHB0520R-1R0M modellek |
Kategória | Telítési áram 12A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 12,8mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Méretek 0,228" H. x 0,205" Sz. (5,80mm x 5,20mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |