CSHB0430R-5R6M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0430R-5R6MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0430R-5R6MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0430R-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0430R-5R6M
Leírás
FIXED IND 5.6UH 6A 58.5 MOHM SMD
Részletes leírás
5.6 µH árnyékolt öntött Induktor 6 A 58,5mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0430R-5R6M modellek
Kategória
Telítési áram
5,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
58,5mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0430
Tűrés
±20%
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)