CSHB0430R-3R3M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0430R-3R3MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0430R-3R3MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0430R-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0430R-3R3M
Leírás
FIXED IND 3.3UH 7.5A 30.5 MOHM
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 7.5 A 30,5mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0430R-3R3M modellek
Kategória
Telítési áram
6,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30,5mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0430
Tűrés
±20%
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)