CSHB0430R-2R2M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0430R-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0430R-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0430R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0430R-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 8.3A 24.2 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt öntött Induktor 8.3 A 24,2mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0430R-2R2M modellek
Kategória
Telítési áram
7,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
24,2mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Gyártói tokozás
0430
Tűrés
±20%
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)