CSHB0421R-150M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0421R-150MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0421R-150MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0421R-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0421R-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 2.2A 255 MOHM SMD
Részletes leírás
15 µH árnyékolt öntött Induktor 2.2 A 255mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0421R-150M modellek
Kategória
Telítési áram
2,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
255mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)