CSHB0421-4R7M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0421-4R7MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0421-4R7MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0421-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0421-4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.5A 58.5 MOHM
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt öntött Induktor 4.5 A 58,5mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0421-4R7M modellek
Kategória
Telítési áram
4,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
58,5mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)