CSHB0421-3R3M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0421-3R3MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0421-3R3MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0421-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0421-3R3M
Leírás
FIXED IND 3.3UH 5A 36.8 MOHM SMD
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 5 A 36,8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
CSHB0421-3R3M modellek
Kategória
Telítési áram
5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
36,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)