CSHB0412-100M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSHB0412-100M |
Leírás | FIXED IND 10UH 1.75A 285 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.75 A 285mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CSHB0412-100M modellek |
Kategória | Telítési áram 1,75A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 285mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Méretek 0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |