CSHB0412-100M
DigiKey raktári szám
4044-CSHB0412-100MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSHB0412-100MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSHB0412-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSHB0412-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 1.75A 285 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 1.75 A 285mohm max. 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSHB0412-100M modellek
Kategória
Telítési áram
1,75A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
285mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Méretek
0,173" H. x 0,165" Sz. (4,40mm x 4,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)