CSEG1010-150M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSEG1010-150M |
Leírás | FIXED IND 15UH 16A 15.2 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 µH árnyékolt öntött Induktor 16 A 15,2mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Telítési áram 16,5A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 15,2mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Gyártói tokozás 1010 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,457" H. x 0,413" Sz. (11,60mm x 10,50mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,394" (10,00mm) |