CSEG1010-150M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG1010-150MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG1010-150MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG1010-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG1010-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 16A 15.2 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt öntött Induktor 16 A 15,2mohm max. 2-SMD
Kategória
Telítési áram
16,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
15,2mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Gyártói tokozás
1010
Tűrés
±20%
Méretek
0,457" H. x 0,413" Sz. (11,60mm x 10,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)