CSEG0430H-R47M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0430H-R47MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0430H-R47MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0430H-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0430H-R47M
Leírás
FIXED IND 0.47UH 21.5A 4.6 MOHM
Részletes leírás
0.47 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 21.5 A 4,6mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,6mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,132" (3,35mm)
Telítési áram
15,5A