CSEG0430H-5R6M
DigiKey raktári szám
4044-CSEG0430H-5R6MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4044-CSEG0430H-5R6MCT-ND - Vágott szalag (CT)
4044-CSEG0430H-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSEG0430H-5R6M
Leírás
FIXED IND 5.6UH 5.9A 34.7 MOHM
Részletes leírás
5.6 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 5.9 A 34,7mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés)
Egyenáramú ellenállás (DCR)
34,7mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,132" (3,35mm)
Telítési áram
4,8A