CSEG0430H-4R7M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CSEG0430H-4R7M |
Leírás | FIXED IND 4.7UH 7.1A 31.5 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 7.1 A 31,5mohm max. 2-SMD Kis egyenáramú ellenállás (DCR), kis veszteség, lágy szaturáció (telítődés) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 31,5mohm max. |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 2-SMD |
Induktivitás | Gyártói tokozás 0430 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,165" H. x 0,165" Sz. (4,20mm x 4,20mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,132" (3,35mm) |
Telítési áram 5,2A |